Jesteście przepięknie ubrani, wielu z was nie poznałem - mówił wzruszony do swoich uczniów dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Chełmnie Jacek Kordowski. Młodzież bawiła się na balu przed maturą niemal do rana.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Uczniowie z "dwójki" bawili się w Domu Weselnym „Jagoda" w Warszewicach. Wyczekiwane przez młodzież spotkanie rozpoczął tradycyjny polonez, który wypadł znakomicie, wzruszając i nadając imprezie uroczystego charakteru. Po nim był czas na przemowy, podziękowania, pochwały.

Studniówka w Zespole Szkół nr 2 w Chełmnie
Studniówka w Zespole Szkół nr 2 w Chełmnie  Bartek Mrugała

– Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i radość być wśród was - mówił Jacek Kordowski. -  Jesteście przepięknie ubrani, wielu z was nie poznałem, więc gratuluję pomysłowości - dodawał.

CZYTAJ TAKŻE: Studniówka 2022. Szyk, gracja i radość. Bal Zespołu Szkół nr 1 w Chełmnie [ZDJĘCIA]

Po toaście za powodzenie przy przyszłych egzaminach wszyscy ruszyli do zabawy. Młodzież ustawiała się do zdjęć klasowych, które po latach ogląda się z sentymentem i do indywidualnych - co wzbudzało dużo radości.

O godz. 22 ogłoszono króla i królową balu, zostali nimi wychowawczyni klasy IV TE/TL Żaneta Gajkowska oraz nauczyciel informatyki Mariusz Szymański.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zaloguj się